Sold
Listing Courtesy of:
Lowcountry Regional MLS / ERA Wilder Realty / Jill Williamson
Lowcountry Regional MLS / ERA Wilder Realty / Jill Williamson 3 Butterfield Lane Beaufort, SC 29907
Sold on 12/05/2025
$910,000 (USD)
Sold Date:
12/05/2025
12/05/2025
Lot Size
0.29 acres
0.29 acres
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
Year Built
2009
2009
Lowcountry Regional MLS
Last checked May 13 2026 at 3:34 AM GMT+0000
Lowcountry Regional MLS
Last checked May 13 2026 at 3:34 AM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 3
- Half Bathroom: 1
$ (+/-)
Oct 15, 2025
Price Changed
$929,000
-2%
-$20,000
Oct 06, 2025
Price Changed
$949,000
-3%
-$30,000
Sep 15, 2025
Price Changed
$979,000
-2%
-$20,999
Sep 02, 2025
Price Changed
$999,999
-5%
-$50,001